Pomysły na weekend we dwoje dla młodych rodziców

2015-10-19
Pomysły na weekend we dwoje dla młodych rodziców

Jesteście młodymi rodzicami i właśnie przyszedł czas, który możecie spędzić tylko we dwoje? Świetnie! Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, w jaki sposób możecie go wykorzystać.

Kiedy w domu nie ma dzieci

Posiadanie małego dziecka wiąże się z mnóstwem obowiązków, rutyną i brakiem czasu dla siebie. Jeżeli jednak udało wam się zostawić pociechę z dziadkami lub opiekunką, warto dobrze wykorzystać wolny czas. Spędźcie piękny, romantyczny weekend tylko we dwoje, rozkoszujcie się przebywaniem sam na sam.

Jeżeli nie chcecie nigdzie wyjeżdżać, by móc być blisko dziecka, zorganizujcie sobie romantyczny weekend w domu. Dla młodych rodziców, z ogromną ilością obowiązków na głowie, idealnym  rozwiązaniem będzie spędzenie całego dnia w łóżku, w piżamach z pysznym jedzeniem i zapasem filmów. Uprzedźcie znajomych i rodzinę, że przez jeden dzień będziecie całkowicie poza zasięgiem, niech nikt nie zakłóca waszego spokoju.


Poza domem

Jeżeli macie ochotę na wypad poza miejsce zamieszkania, to świetną propozycją będzie wypad na łono natury! Możecie wybrać się nad morze, w góry lub nad jezioro. Jeżeli pora roku temu sprzyja, weźcie ze sobą namiot i spędźcie noc pod gwiazdami. Taka wyprawa pozwoli wam się wyciszyć i zrelaksować, a do tego będziecie mieć piękne wspomnienia.


Miasto miłości

Wyprawa do innego miasta jest również wspaniałym pomysłem na romantyczny wypad we dwoje. Klasycznym celem podróży dla dwojga jest oczywiście Paryż lub Wenecja, ale pięknym miastem, wartym zwiedzenia, zwłaszcza nocą, jest Rzym lub Barcelona. Wszędzie możecie dostać się samolotem, a bilety zarezerwowane wcześniej, będą bardzo tanie. Obojętne gdzie się wybierzecie, nie zapomnijcie zaprać aparatu lub kamery, by móc rejestrować najpiękniejsze chwile, którymi będziecie mogli się podzielić z waszą pociechą.


Czas wolny od codziennych obowiązków i spędzony we dwoje jest bardzo ważny dla młodych rodziców. Wycieczka, noc pod gwiazdami czy nawet dzień spędzony w domu, pomogą wam się zrelaksować i choć na chwilę zapomnieć o problemach i obowiązkach.Komentarze